Plochy zima 16/17

  • UMT Šeberov (venku) - K Hrnčířům 174, Praha Šeberov
  • UMT Ovčín (nafukovačka) - Záběhlická 82, Praha 10
  • SK Viktoria Štěrboholy, hned u zastávky Škola Štěrboholy (ulice Ústřední - U školy)
  • Sokol Vršovice (tělocvična) - vstup z ulice Sportovní nad kotlem Ďolíčku (do Sokola vždy s sebou: sálovky, švihadlo, míč č. 1)
  • Bazén Letňany - Tupolevova 665, Praha - Letňan
  • LOKO - (do posilovny a na atletické tréninky s sebou tenisky)
  • ZŠ Botičská, Botičská 8, Praha 2
 
Sraz na tréninky
  • Vždy nejdéle 15 minut před začátkem tréninku
 

 

PLÁN NA MĚSÍC LISTOPAD
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
7. ÚT       zrušeno
8. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
9. ČT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
10. TJ / hala 15:15 15:30 - 17:00 Botičská
11. SO MU 10:30 odjezd 14:00 Prachatice U12 (Prachatice) 1HP 7+1
MU / UMT 7:55 8:30 FK Dukla Praha (Juliska) 2HP 5+1
12.          
13. PO        
14. ÚT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
15. ST TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy
16. ČT TJ / hala 15:45 16:00 - 17:00 Beach Kapitol
17.        
18. SO PU / UMT 14:00 15:00 FC Spartak Trnava (Šeberov) 1HP 7+1
19. NE PU / UMT 9:00 | 11:00 10:00-12:00 | 12:00-14:00 FC Hradec Králové (Hradec - Bavlna) 2HP 7+1
20. PO        
21. ÚT TJ / těl.   16:00-18:00 trénink Modřany (2 skupiny)
22. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Šeberov
23. ČT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
24. TJ / hala 16:45 17:00 - 19:00 Botičská (atlet + fotbal)
25. SO PU / UMT 12:30 13:15 FK Mladá Boleslav (9. ZŠ Ml. Bol.) 2HP 7+1
26. NE        
27. PO        
28. ÚT TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy
29. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Šeberov
30. ČT        
           
TJ tréninková jednotka UMT umělá tráva  
PU přípravné utkání tráva přírodní tráva  
TU turnaj těl. tělocvična  
MU mistrovské utkání hala hala  

 

 

 

PLÁN NA MĚSÍC PROSINEC
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
2. SO PU / UMT 9:00 10:00 - 12:00 FK Pardubice (Šeberov) 2HP 7+1
3. NE PU / UMT upřesníme 10:00 - 14:00 FK Ústí nad Labem (u nich) 2HP 7+1
4. PO        
5. ÚT TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy
6. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
7. ČT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
8. TJ / těl. 15:15 15:30 - 17:00 Sokol Vršovice
9. SO     9:30 nebo 10:00 Tempo (Lhotka) 2HP 7+1
10. NE        
11. PO        
12. ÚT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Šeberov
13. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Šeberov
14. ČT TJ / hala 16:45 17:00 - 19:00 Botičská (atlet + fotbal)
15. PU / UMT   cca 17:00 1.FK Příbram (Šeberov) 2HP 7+1
16. SO dobrovolná účast    14:00 - 18:00 Vánoce s Klokanem (Ďolíček)
17. NE        
18. PO       VOLNO
19. ÚT       VOLNO
20. ST       VOLNO
21. ČT       VOLNO
22.       VOLNO
23. SO       VOLNO
24. NE       VOLNO
25. PO       VOLNO
26. ÚT       VOLNO
27. ST       VOLNO
28. ČT       VOLNO
29.       VOLNO
30. SO       VOLNO
31. NE       VOLNO
           
TJ tréninková jednotka UMT umělá tráva  
PU přípravné utkání tráva přírodní tráva  
TU turnaj těl. tělocvična  
MU mistrovské utkání hala hala  

 

 

 

PLÁN NA MĚSÍC LEDEN
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. PO       VOLNO
2. ÚT       VOLNO
3. ST       VOLNO
4. ČT       VOLNO
5.       VOLNO
6. SO       VOLNO
7. NE       VOLNO
8. PO        
9. ÚT        
10. ST        
11. ČT        
12.        
13. SO PU / UMT   cca 10:00 Tempo (Šeberov nebo Lhotka) 2HP 7+1
14. NE        
15. PO        
16. ÚT        
17. ST PU / UMT 16:30 17:15 - 18:30 Akademia Piłkarska footBALL (Šeberov) 2HP 7+1
18. ČT        
19.        
20. SO PU / UMT 13:00 14:00 FC Slovan Liberec (U Nisy) 2HP 7+1
21. NE        
22. PO        
23. ÚT        
24. ST        
25. ČT        
26.        
27. SO PU / UMT   cca 10:00 Pardubice (Šeberov)
28. NE        
29. PO        
30. ÚT        
31. ST PU / UMT   17:00 FC Tempo Praha U12

 

 

 

PLÁN NA MĚSÍC ÚNOR
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. ČT        
2.        
3. SO     13:00 ABC Braník U12 (ŠEBEROV) 2HP 7+1
4. NE        
5. PO        
6. ÚT        
7. ST        
8. ČT        
9.        
10. SO PU / UMT   cca 10:00 FK Ústí nad Labem (Šeberov) 2HP 7+1
11. NE        
12. PO        
13. ÚT        
14. ST        
15. ČT        
16.        
17. SO        
18. NE        
19. PO odjezd     soustředění Soběslav
20. ÚT       soustředění Soběslav
21. ST       soustředění Soběslav
22. ČT       soustředění Soběslav
23.       soustředění Soběslav
24. SO příjezd     soustředění Soběslav
25. NE        
26. PO        
27. ÚT        
28. ST        

 

 

 

PLÁN NA MĚSÍC BŘEZEN
           
           
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. ČT        
2.        
3. SO PU / UMT 11:30 12:30 FC Viktoria Plzeň (Šeberov) 2HP 7+1
4. NE PU / UMT 12:00 13:00-17:00 Jihlava, Sparta U10 (Strahov) 1HP 6+1
5. PO        
6. ÚT        
7. ST        
8. ČT        
9.        
10. SO     dopoledne Kladno U12 (Šeberov)
11. NE        
12. PO        
13. ÚT        
14. ST        
15. ČT        
16.        
17. SO        
18. NE        
19. PO        
20. ÚT        
21. ST        
22. ČT        
23.        
24. SO       E-ON Euro Cup 2018
25. NE       E-ON Euro Cup 2018
26. PO        
27. ÚT        
28. ST        
29. ČT        
30.        
31. SO        
           
TJ tréninková jednotka UMT umělá tráva  
PU přípravné utkání tráva přírodní tráva  
TU turnaj těl. tělocvična  
MU mistrovské utkání hala hala