Novinky

Nominace - sobota 24.6.

19.06.2017 21:16
Turnaj Tempo Cup Sraz: 8:15, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4 S sebou: UMT - turfy, věci na ven, svačinu Nominace: Barek,  Hejduk,  Cibulka K., Cibulka J., Svoboda,  Hrubý M., Krištůfek,...

Nominace - neděle 11.6.

08.06.2017 20:46
MU Slavia Praha U10 Sraz: 7:45, Hrdlořezy S sebou: tráva - kopačky, věci na ven, Nominace: Barek, Brisuda, Hejduk, Kokeš, Hegedüs, Cibulka K., Cibulka J., Svoboda, Krivosheev, Hruša, Březina, Hrubý...

Nominace - sobota 10.6.

05.06.2017 21:17
Zelen Cup Sraz: 9:30, Husova 159, Český Dub S sebou: tráva - kopačky, věci na ven, svačinu Nominace: Barek, Hejduk, Hegedüs, Krivosheev, Svoboda, Cibulka J., Hruša, Hrubý D., Honzíček,...

Nominace - úterý 6.6.

05.06.2017 20:19
MU Slavia Praha - dívky Sraz: 15:45, Šeberov S sebou: UMT - turfy, věci na ven Nominace: Brisuda, Hejduk, Sandži, Kokeš, Patočka, Březina, Růžička, Svoboda

Nominace - Verl (17.-18.6.)

01.06.2017 13:18
Turnaj Verl - Internationalen U10 PT Sports-Junior Cup Info: Sraz bude v pátek až v místě konání turnaje (nejdéle v 16h) - Schmiedestrang, 33415 Verl kde mají i hráči ubytování. Rodiče ve chvíli...

Nominace - Vídeň (17.-18.6.)

01.06.2017 13:09
Turnaj Vídeň - Champions Trophy Info: Vzhledem k pátečnímu termínu a nevyzpytatelné situaci na D1 bude sraz k společnému odjezdu auty bude v pátek v 10h u McD na výjezdu z Prahy směr Brno (pvní McD...

Nominace - neděle 4.6.

01.06.2017 12:42
MU Metero 06 Sraz: 9:15, Hrdlořezy S sebou: tráva - kopačky, věci na ven Nominace: Barek, Sandži, Patočka, Březina, Hrubý M., Krištůfek, Mudřík, Hruša

Nominace - sobota 3.6.

01.06.2017 12:17
Cortusa Cup (7 plus 1) Sraz: 9:00, Plzeňská 17, Plzeň - Křimice S sebou: Tráva - kopačky (turfy pro jistotu), věci na ven, svačinu Nominace: Brisuda, Hrubý D., Krištůfek, Nohejl, Cibulka K., Cibulka...

Nominace - neděle 28.5.

25.05.2017 18:26
MU Tempo 06 Sraz: 13:15, Ve Lhotce 1045/3 S sebou: UMT - turfy, věci na ven Nominace: Sandži, Patočka, Hrubý D., Krištůfek, Nohejl, Cibulka J.   MU Tempo 07 Sraz: 14:45, Ve Lhotce 1045/3 S...

Nominace - sobota 27.5.

25.05.2017 18:25
MU FAAZ Sraz: 12:15, Strakonická 418, Praha - Chuchle S sebou: Tráva - kopačky, věci na ven Nominace: Krejčí, Sandži, Patočka, Hrubý D., Krištůfek, Nohejl, Barek (jako hráč)
1 | 2 >>