INFORMACE PRO SEZÓNU 2018/2019 :

Zimní soustředění : 13.3.-17.3.2019

Sraz na tréninky

  • Vždy nejdéle 15 minut před začátkem tréninku
 
- při dvoufázovém tréninku bude o hráče postaráno od začátku prvního tréninku do konce druhého tréninku (obědy zajištěny)
- na trénink do tělocvičny je potřeba nosit sálovky
 
PLÁN NA TÝDEN 29.10.-11.12.2018
()
Datum Den Info Sraz Čas Míslo
           
29.10. PO brankařský trénink   10:00 -   Šeberov
30. ÚT
TJ - UMT
 
11:45  12:00 - 13:30

15:30 - 17:00
Štěrboholy - sraz šatna HAMR=nahoře
 
 
31. ST PU M.Boleslav 14:45 15:30 - hřiště Astonka - tráva
ul. Čechova 700/37 Ml.Bol
1. ČT TJ tělocvična 15:45 16:00 - 17:00 ZŠ V Rybníčkách
2. TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00           Štěrboholy (šatna tráva)
3, SO MU - PETŘÍN PLZEŇ U13 7:05 SRAZ LOKO 10:00 -  odjezd LOKO bus 7:15h
Hřiště FK Ledce - tráva
MU TEMPO 15:30 16:30 -  Hřiště Tempo - UMT
4. NE        
5. PO TJ tělocvična 15:45 16:00 - 17:00 ZŠ V Rybníčkách
TJ brankařský 14:45 15:00 -  Šeberov
6. ÚT TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy (šatna Hamr)
7. ST TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy (šatna Hamr)
8. ČT        
9. TJ -  UMT 16:45 17:00 - 18:30  Štěrboholy (šatna Hamr)
10. SO       MU Šeberov
11. NE PU HRADEC 9:30 10:30 -  PU Hradec (D) Hřiště Újezd, Praha 4, UMT
12. PO TJ - tělocvična 15:45 16:00 - 17:00  ZŠ V Rybníčkách 
TJ - brankařský 15:45 16:00 - ?  Šeberov
13. ÚT TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00  Štěrboholy (šatna Hamr)
14. ST TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy (šatna Hamr)
15. ČT TJ - UMT hala + atletika 16:45 17:00 - 19:00  ZŠ Botičská 
16.        
17. SO        
18. NE        
19. PO TJ tělocvična 15:45 16:00 - 17:00 ZŠ V Rybníčkách
20. Út PU Braník - UMT 15:45 16:30 -  Štěrboholy (šatna Hamr),
S sebou zeleno-bílé dresy!
21. ST        
22. ČT TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy (šatna Hamr)
TJ brankařský    15:45 -  ZŠ V Rybníčkách
23. TJ - UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy (šatna Hamr)
24. SO        
25. NE Turnaj - UMT 8:00 9:00 - 17:00 Teekanee Cup, hřiště Motorlet
26, PO TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy (šatna Hamr)
27. ÚT PU - UMT 15:45 16:30 -  PU  V.Žižkov (U13)
(hřiště Štěrboholy - šatna Hamr)
28. ST        
29. ČT TJ - UMT+atletika 16:45 17:00 - 19:00  ZŠ Botičská
TJ brankařský   16:00 -  ZŠ V Rybníčkách
30. TJ - UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy (šatna tráva)
1. SO PU - UMT 10:00 11:45 -  PU  Ml.Boleslav (hřiště Šeberov)
2. NE        
3. PO TJ - tělocvična 15:45 16:00 - 17:00 ZŠ V Rybníčkách
4. ÚT PU - UMT 16:15 17:0 -  PU DUKLA - hřiště Štěrboholy
5. ST TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy - (šatna Hamr)
6. ČT TJ brankařský   16:00 - ZŠ V Rybníčkách
7. PU - UMT 17:30 18:00 -  PU Hostouň 
Hřiště ZŠ Jana Wericha 
ul. Španielova 1111/19
TJ Štěrboholy 15:15 15:30 - 17:00 nenominovaní mají trénink
s ročníkem 2006
8. SO        
9. NE        
10. PO TJ beach kurty 14:45 15:00 - 16:00 BEACH kapitol
11. ÚT TJ - UMT 15:15 15:30 - 17:00  Štěrboholy - (šatna Hamr)
rozlučkový zápas : hráči x rodiče (tatínkové, maminky - kdo bude chtí)
DRESY NEJSOU ZAJIŠTĚNY, každý si přinese své sportnovní oblečení. Díky
 
 
TJ - tréninková jednotka
PU - přípravné útkání
MU - mistrovské utkání
TU - turnaj
Šatna HAMR = UMT nahoře
Šatna tráva = dole u trávy