INFORMACE PRO SEZÓNU 2018/2019 :

Zimní soustředění : 13.3.-17.3.2019

Sraz na tréninky

  • Vždy nejdéle 15 minut před začátkem tréninku
 
- při dvoufázovém tréninku bude o hráče postaráno od začátku prvního tréninku do konce druhého tréninku (obědy zajištěny)
- na trénink do tělocvičny je potřeba nosit sálovky
 
PLÁN NA TÝDEN 01.10.-31.10.2018
(29.10.-31.10.2018 pouze orientační)
Datum Den Info Sraz Čas Míslo
28.9. TJ - tráva 12:15 12:30 - 14:00 Hrdlořezy
29.9. SO        
30.9. NE MU - SPARTA (V) 9:00 10:00 -  Hřiště TC Strahov - UMT/tráva
1. PO
TJ - tělocvična

brankařský trénink 
15:45 před školou
15:45

16:00 - 17:00

16:00 - ?
ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 1980/31, Strašnice (s sebou švihadlo, sálovky, pití)
LOKO Vršovice
2. ÚT        
3. ST TJ - tráva 15:15 15:30 - 17:00 Hrdlořezy
4. ČT TJ - tráva+atletika 15:15 15:30-17:30             Hrdlořezy 
5. TJ - tráva 16:15 16:30 - 18:00 Hrdlořezy
6. SO MU - Písek U13 (D) 10:30 11:30 - ? Hrdlořezy - tráva
7. NE        
8. PO TJ - tráva
brankařský trénink
15:15
15:30
15:30 - 17:00
15:45 .  
Hrdlořezy
LOKO Vršovice
9. ÚT TJ - tráva 15:15 15:30 -  17:00 Hrdlořezy
10. ST minirepublika 6:20 LOKO 11:30 - 16:15 MINIREPUBLIKA HODONÍN
Hř. Šardice u Kyjova - tráva - odjezd od Lokády v 6:30h autobusem
TJ - tráva 15:15 15:30 - 17:15 Hrdlořezy
11. ČT        
12. TJ - tráva 16:15 16:30 - 18:00 Hrdlořezy
13. SO MU Příbram (V)

MU ÚJEZD (D)
7:45 LOKO
8:00
10:00 - 

9:00 -    
odjezd BUS LOKO 8:00h 
Hřiště Na Litavce - UMT/tráva

Hrdlořezy - tráva
14. NE        
15. PO TJ - tráva+atletika
brankařský trénink
15:15
14:15
15:30 - 17:30
14:30 - 
Hrdlořezy
LOKO Vršovice
16. ÚT        
17. ST TJ - tráva  15:15 15:30 - 17:00 Hrdlořezy
18. ČT TJ - tělocvična 15:45 16:00 - 17:00 ZŠ V Rybníčkách
19. TJ - tráva 15:15 15:30 - 17:00  Hrdlořezy
20. SO MU TEMPO U13(D) 14:00 15:00 - Hrdlořezy - tráva
21. NE PU TEPLICE (D) 9:00 10:00 -  Chvatěruby - tráva
22. PO TJ - UMT

brankařský trénink
15:15

15:30  
15:30 - 17:00

15:45 - 
Štěrboholy, tréninkové hřiště
šatna HAMR=nahoře
LOKO Vršovice
23. ÚT TJ - tráva
turnaj Ondrášovka
15:15
8:30
15:30- 17:30
9:30-13.00
LOKO Vršovice-trénink hřiště + ATL
kval.KVAL.ONDR.BRANÍK -UMT
24. ST TJ tráva 15:15 15:30 -17:00 Hrdlořezy
25. ČT TJ tělocvična 15:45   16:00-17:00 ZŠ V Rybníčkách
26.        
27. SO MU Třeboň 6:30 SRAZ LOKO 10:00 -  odjezd LOKO bus 6:45h
Hřiště SA Hliník - tráva TŘEBOŇ
28. NE        
29. PO       2x trénink
30. ÚT       PU BOLESLAV ?
 
 
TJ - tréninková jednotka
PU - přípravné útkání
MU - mistrovské utkání
TU - turnaj