INFORMACE PRO NOVOU SEZÓNU 2018/2019 :

Začátek přípravy: 30.7.2018
Soustředění Soběslav: 8. - 12.8.2018
Začátek ligy žáků U12: 18. - 19.8.2018

 

Plochy zima 16/17

  • UMT Šeberov (venku) - K Hrnčířům 174, Praha Šeberov
  • UMT Ovčín (nafukovačka) - Záběhlická 82, Praha 10
  • SK Viktoria Štěrboholy, hned u zastávky Škola Štěrboholy (ulice Ústřední - U školy)
  • Sokol Vršovice (tělocvična) - vstup z ulice Sportovní nad kotlem Ďolíčku (do Sokola vždy s sebou: sálovky, švihadlo, míč č. 1)
  • Bazén Letňany - Tupolevova 665, Praha - Letňan
  • LOKO - (do posilovny a na atletické tréninky s sebou tenisky)
  • ZŠ Botičská, Botičská 8, Praha 2
 
Sraz na tréninky
  • Vždy nejdéle 15 minut před začátkem tréninku
 
 

 


PLÁN NA MĚSÍC KVĚTEN
           
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
25. TJ / tráva 16:15 16:30 - 18:30 Loko Vršovice + posilovna
26. SO TU / tráva 8:50 10:00-14:00 Minirepublika Příbram
MU 16:00 17:00 MŽ Kyje U12 (Kyje) 1HP 7+1 spolu s U10
27. NE MU  14:30 15:30- MU Tempo 
28. PO TJ / hala 15:45 16:00 - 17:00 Beach Vršovice
29. ÚT MU / tráva 10:00 11:00 ŽL 1.FK Příbram U12 (Hrdlořezy) 1HP 7+1
30. ST        
31. ČT TJ / tráva 16:45 17:00 - 18:30 Loko Vršovice

 

PLÁN NA MĚSÍC

ČERVEN

           
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. TJ / tráva 16:15 16:30 - 18:30 Loko Vršovice + posilovna
2. SO MU / tráva 9:30 10:30 MŽ Újezd U12 (Hrdlořezy) 1HP 7+1 (s U10)
MU / tráva 15:30 16:30 ŽL SK Aritma Praha U12 (Aritma) 1HP 7+1
3. NE TU / tráva 9:00 10:00-? Junior Teplice, Ml. Boleslav, Příbram (Teplice-Bystřany)
4. PO        
5. ÚT TJ / tráva 16:45 17:00 - 18:30 Loko Vršovice
6. ST        
7. ČT TJ / tráva 16:45 17:00 - 18:30 Loko Vršovice
8. TJ / tráva 15:15 15:30 - 17:30 Loko Vršovice + posilovna
9. SO        
10. NE        
11. PO TJ / tráva 15:45 16:00 - 17:00 BEACH Vršovice
12. ÚT TU 8:45 9:00 - 16:30 IFSP Cup 2018 (Motorlet) 1HP 6+1
13. ST TU 9:00 10:00 - 16:15 IFSP Cup 2018 (Motorlet) 1HP 6+1
14. ČT        
15. TJ / tráva 16:45 17:00 - 18:30 Hrdlořezy
TU / tráva 16:00 17:00 - 18:00 Miniturnaj (Psáry) 1HP 7+1
16. SO TU / tráva 8:55 9:30 - 17:00 Junior ČEZ Cup 2018 (Psáry) 1HP 7+1
17. NE MU 8:00 8:30 FK Dukla Praha (Juliska) 2HP 5+1
18. PO        
19. ÚT        
20. ST        
21. ČT        
22.        
23. SO       ROZLUČKA
24. NE      
25. PO        
26. ÚT        
27. ST        
28. ČT        
29.        
30. SO