Plochy zima 16/17

  • UMT Šeberov (venku) - K Hrnčířům 174, Praha Šeberov
  • UMT Ovčín (nafukovačka) - Záběhlická 82, Praha 10
  • SK Viktoria Štěrboholy, hned u zastávky Škola Štěrboholy (ulice Ústřední - U školy)
  • Sokol Vršovice (tělocvična) - vstup z ulice Sportovní nad kotlem Ďolíčku (do Sokola vždy s sebou: sálovky, švihadlo, míč č. 1)
  • Bazén Letňany - Tupolevova 665, Praha - Letňan
  • LOKO - (do posilovny a na atletické tréninky s sebou tenisky)
  • ZŠ Botičská, Botičská 8, Praha 2
 
Sraz na tréninky
  • Vždy nejdéle 15 minut před začátkem tréninku
   
PLÁN NA MĚSÍC ÚNOR
           
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. ČT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
2. TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Ovčín
3. SO PU / UMT 14:00 15:00 - 17:00 ABC Braník U12 (Šeberov) 2HP 7+1,          NOMINACE VŠICHNI  (zeleno-bílé dresy!)
4. NE        
5. PO        
6. ÚT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
7. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Šeberov
8. ČT TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Štěrboholy 1 skupina
PU / UMT 16:15 17:00-18:30 zápas (Šeberov - 2. skupina)
9. TJ / těl. 15:15 15:30 - 17:00 Sokol Vršovice
10. SO PU / UMT 9:00 10:00 FK Ústí nad Labem (Šeberov) 1HP 7+1
11. NE        
12. PO BOX 14:50  15:00-16:00 LHOTKA - 1. skupina
15:50 16:00-17:00 LHOTKA - 2. skupina
13. ÚT TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
14. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
15. ČT        
16. TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Ovčín
17. SO        
18. NE        
19. PO odjezd     soustředění Soběslav
20. ÚT       soustředění Soběslav
21. ST       soustředění Soběslav
22. ČT       soustředění Soběslav
23.       soustředění Soběslav
24. SO příjezd     soustředění Soběslav
25. NE        
26. PO TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
27. ÚT        
28. ST TJ / UMT 16:45 17:00 - 18:30 Štěrboholy
           
TJ tréninková jednotka UMT umělá tráva  
PU přípravné utkání tráva přírodní tráva  
TU turnaj těl. tělocvična  
MU mistrovské utkání hala hala  

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN NA MĚSÍC BŘEZEN
           
           
Datum Den Info Sraz Čas Poznámka
1. ČT        
2. TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Ovčín
3. SO PU / UMT 10:30 11:30 FC Viktoria Plzeň (Šeberov) 1HP 7+1
4. NE PU / UMT 12:00 13:00 - 17:00 Jihlava, Sparta U10 (Strahov) 1HP 6+1
5. PO TJ / hala 15:45 16:00 - 17:00 Beach Vršovice
6. ÚT        
7. ST        
8. ČT TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Ovčín
9.        
10. SO PU / UMT 8:30 9:30 SK Kladno U12 (Šeberov) 2HP 7+1
11. NE        
12. PO        
13. ÚT        
14. ST        
15. ČT        
16. TJ / UMT 15:15 15:30 - 17:00 Ovčín
17. SO        
18. NE        
19. PO        
20. ÚT TJ / těl. 15:15 15:30 - 17:00 Sokol Vršovice
21. ST        
22. ČT        
23.       volno
24. SO MU / UMT 13:00 14:00 ŽL Prachatice U12 (Šeberov) 1HP 7+1
TU / UMT     E-ON Euro Cup 2018
25. NE TU / UMT     E-ON Euro Cup 2018
26. PO        
27. ÚT        
28. ST        
29. ČT        
30.        
31. SO MU / UMT   11:00 ŽL SK Dynamo Č. Budějovice U12 (venku)
           
TJ tréninková jednotka UMT umělá tráva  
PU přípravné utkání tráva přírodní tráva  
TU turnaj těl. tělocvična  
MU mistrovské utkání hala hala